Kalkulator

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy produkt!

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, na wskazane adresy elektroniczne, np. numer telefonu, adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego.

  Ubezpieczenie
  OC nadwyżkowe

  Ubezpieczenie OC nadwyżkowe
  Strzałka kierująca w prawo

  Ubezpieczenie OC nadwyżkowe

  Ochroną ubezpieczeniową objęte są znaczące szkody w mieniu i osobowe ponoszone w związku z ruchem pojazdu, w części przewyższającej wymaganą Sumę gwarancyjną dla ubezpieczenia obowiązkowego, z uwzględnieniem przepisów państwa na terytorium którego zaszło zdarzenie.

  Na skutek wyczerpania sumy gwarancyjnej ustaje bowiem odpowiedzialność ubezpieczyciela, a poszkodowani mogą dochodzić świadczeń bezpośrednio od ubezpieczonego. OC nadwyżkowe zabezpiecza tę właśnie sytuację, oferując wybór jednej z trzech sum ubezpieczenia: 4 mln euro, 5 mln euro lub 10 mln euro (łącznie dla wszystkich pojazdów wchodzących w skład floty).

   

  Może zainteresują Cię także:

  Dokumenty do pobrania

  Aktualności

  Materiał marketingowy Pamiętaj, że powyższy materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły dotyczące zakresu ubezpieczenia (w tym pełny zakres ochrony, jaką uzyskasz oraz wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Tuz Tuw), znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, a także w Karcie Produktu.
  Ikona dostępności
  Aa+
  Aa-
  Ikona kontrastu