Potrzebujesz
ubezpieczenia?
Kalkulator
Kalkulator

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy produkt!

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, na wskazane adresy elektroniczne, np. numer telefonu, adres e-mail.
Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego.

Aktualności

Start | Aktualności

OC rolników – kto musi płacić?

Przepisy prawa jasno określają kto i kiedy musi opłacać ubezpieczenia rolnicze. Warto dowiedzieć się jakie obowiązki spoczywają na nas jako rolniku i co dzięki ich spełnieniu możemy zyskać.
Czytaj więcej

TUZ dla rolników: z dopłatą, dynamiką i kompleksowo

To łakomy kąsek dla rolników i brokerów. TUZ Ubezpieczenia rozpoczął sprzedaż jesiennego pakietu ubezpieczenia upraw rolnych z dopłatą z budżetu państwa. TUZ Ubezpieczenia oferuje rolnikom kompleksową ochronę obejmującą wiele ryzyk.
Czytaj więcej

Czym jest niedoubezpieczenie i nadubezpieczenie?

Konsekwencje nadubezpieczenia lub niedoubezpieczenia mogą być nie tylko kłopotliwe, ale i kosztowne. W artykule opisujemy jak ich uniknąć i wyjaśniamy oba pojęcia. Sprawdź i uniknij pomyłki.
Czytaj więcej

Czy zmiana ubezpieczyciela OC w trakcie trwania umowy jest możliwa?

Zastanawiasz się jak wygląda zmiana ubezpieczyciela OC w praktyce? Kiedy można zmienić OC? I na, co uważać? Wszystko, co trzeba wiedzieć znajdziesz w naszym artykule!
Czytaj więcej

TUZ z myślą o uczniach – polisa „Bezpieczna Nauka”!

TUZ Ubezpieczenia przygotowała wyjątkowe ubezpieczenie NNW “Bezpieczna Nauka”. Z nim Twoje dziecko będzie chronione w każdym miejscu, 24/7. Polisę NNW szkolne kupisz bezpiecznie online!
Czytaj więcej

Artur Stępień nowym członkiem zarządu TUZ

1 września do Zarządu TUZ TUW dołączył Artur Stępień, ekspert z 24-letnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej, w tym 12-letnim w zarządach firm ubezpieczeniowych.
Czytaj więcej

Obowiązki właściciela nieruchomości a ubezpieczenie

Ubezpieczyciel może nie wypłacić odszkodowania, jeżeli właściciel nieruchomości nie dopełnił swoich obowiązków. Dlatego to tak ważne, aby o nich pamiętać. Co trzeba zrobić, aby nie stracić ubezpieczenia domu lub mieszkania?
Czytaj więcej

Sposoby na najtańsze OC w 2020 roku

W przypadku OC, cena naprawdę czyni cuda. Tutaj liczy się przede wszystkim najtańsze ubezpieczenie. Czy są sposoby na to, aby zmniejszyć opłatę za polisę OC? Oczywiście! Na wysokość składki wpływa wiele czynników. Sprawdź jakie!
Czytaj więcej

Zmiana w zarządzie TUZ

– Sukcesy marki TUZ Ubezpieczenia to w znacznym stopniu zasługa Marcina Łuczyńskiego. Marcinowi dziękuję za jego zaangażowanie i życzę sukcesów w dalszej karierze – mówi prezes TUZ TUW Piotr Zadrożny.
Czytaj więcej

Kupno samochodu bez OC – co zrobić dalej?

Znalazłeś świetną ofertę sprzedaży wymarzonego auta, ale nie ma ono ważnego ubezpieczenia OC? Sprawdź, co zrobić, aby cieszyć się zakupem i nie narażać się na konsekwencje braku OC.
Czytaj więcej

Ile kosztuje ubezpieczenie domu? Na co zwrócić uwagę?

Jakie czynniki wpływają na to, ile kosztuje ubezpieczenie domu? Na co należy zwrócić uwagę szukając najlepszej polisy? Na wypadek jakich zdarzeń warto ubezpieczyć dom?
Czytaj więcej

NNW komunikacyjne – czy warto wykupić polisę?

Każdego dnia wypadkom drogowym ulega tysiące osób. Wiele z nich nie będzie w stanie opłacić kosztów leczenia, czy rehabilitacji. NNW komunikacyjne służy w takich momentach finansowym wsparciem. Jaki zakres ochrony oferuje?
Czytaj więcej