Potrzebujesz
ubezpieczenia?
Kalkulator

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy produkt!

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, na wskazane adresy elektroniczne, np. numer telefonu, adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego.

  Aktualności

  Start | Aktualności

  TUZ przyjazny – KNF potwierdza i nagradza

  „Instytucja finansowa przyjazna mediacjom” – to wyróżnienie, które Urząd Komisji Nadzoru Finansowego przyznał firmie TUZ. – Mediacje to trudny i ważny obszar, ale od czterech lat ciężko pracujemy, żeby i tu zwiększyć zadowolenie naszych Klientów. Liczyliśmy, że to zostanie docenione, więc z ponownego przyznania nagrody od KNF bardzo się cieszymy – mówi Elżbieta Woźniak-Sitek, która […]
  Czytaj więcej

  Metamorfoza TUZ doceniona i nagrodzona

  „Za dokonanie jednej z najbardziej spektakularnych metamorfoz na rynku ubezpieczeniowym” – brzmi początek uzasadnienia nagrody „Menedżer Roku w Finansach”, którą Piotr Zadrożny jako prezes TUZ Ubezpieczenia otrzymał od redakcji miesięcznika „Home&Market”.
  Czytaj więcej

  TUZ ubezpiecza uprawy z dopłatą

  TUZ Ubezpieczenia rozpoczął sprzedaż ubezpieczenia upraw z dopłatą z budżetu państwa. W ofercie TUZ jest ubezpieczenie upraw zbóż ozimych (są to: pszenica ozima, przenżyto ozime, jęczmień ozimy, żyto ozime) oraz ubezpieczenie upraw rzepaku ozimego. TUZ ubezpiecza od ryzyka gradu, wiosennych przymrozków i ujemnych skutków przezimowania. Dodatkowo TUZ proponuje ubezpieczenie od pięciu ryzyk dodatkowych (są nimi […]
  Czytaj więcej

  Ubezpieczenie mieszkania – na co zwrócić uwagę

  Dlaczego warto ubezpieczyć swoje mieszkanie? Przede wszystkim dlatego, że z reguły stanowi ono najbardziej wartościowy składnik naszego majątku. To w mieszkaniu gromadzimy swoje mienie, które należy odpowiednio zabezpieczyć na wypadek zdarzeń losowych i kradzieży. Na co zwrócić uwagę przy ubezpieczaniu mieszkania? Jak dopasować je do własnych potrzeb? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się […]
  Czytaj więcej

  Czy autocasco przechodzi na nowego właściciela?

  Osoba sprzedająca samochód ma obowiązek przekazania nowemu właścicielowi jego polisy OC, która może być kontynuowana. W wielu przypadkach jednak polisa komunikacyjna składa się zarówno z OC, jak i AC (zazwyczaj również Assistance). Czy Autocasco przechodzi na nowego właściciela? Jakie formalności należy załatwić przy sprzedaży auta z polisą AC? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują […]
  Czytaj więcej

  Co to jest ubezpieczenie NNW i od czego chroni?

  Statystyki mówią, że do większości poważnych wypadków dochodzi w domu. Nie można jednak lekceważyć ryzyka, jakie wiąże się z uczestnictwem w ruchu drogowym. Czy w związku z tym warto wykupić polisę ubezpieczenia NNW?
  Czytaj więcej

  Dawid Piasecki powołany do Zarządu TUZ Ubezpieczenia na następną kadencję

  Dawid Piasecki, który w TUZ Ubezpieczenia odpowiada za pion sprzedaży, obsługi klienta i Call Center, ponownie został powołany do Zarządu na trzyletnią kadencję.
  Czytaj więcej

  Co daje assistance pojazdu? Jak wybrać polisę?

  Nieprzewidziane zdarzenia na drodze, awarie, unieruchomienia pojazdu, zgubienie kluczyków - każda z tych sytuacji może przydarzyć się kierowcy. Czy w takim razie powinien on wykupić polisę Auto Assistance? Jaki jest jej zakres?
  Czytaj więcej

  W TUZ płatności za polisę komunikacyjną rozłożysz na wygodne raty

  Potrzeby Klienta są dla nas priorytetową kwestią. Wychodząc im naprzeciw, TUZ oferuje płatności miesięczne. Dowiedz się, jak wygodnie możesz płacić za polisę komunikacyjną.
  Czytaj więcej

  Zielona karta OC – czym jest i co gwarantuje?

  Planowanie zagranicznych podróży własnym samochodem, to często spore wyzwanie. Jednym z aspektów, o których warto pamiętać jest wykupienie zielonej karty OC jadąc do kraju, w którym jest ona wymagana. Które to państwa?
  Czytaj więcej

  Ubezpieczenie domu w budowie – jak wybrać najlepsze?

  Od jakich ryzyk można ubezpieczyć dom w budowie? Na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni wariant polisy? Dlaczego warto ubezpieczyć dom na każdym etapie jego powstawania? Zapraszamy do artykułu!
  Czytaj więcej

  Jak sprawdzić ubezpieczenie OC? Do kiedy jest ważne?

  Brak ważnej polisy OC może skutkować dotkliwymi karami finansowymi oraz obciążeniem budżetu w momencie spowodowania wypadku. Jak sprawdzić ubezpieczenie OC? Do kiedy jest ważne? Odpowiedzi w artykule!
  Czytaj więcej