Potrzebujesz
ubezpieczenia?
Kalkulator
Kalkulator

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy produkt!

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, na wskazane adresy elektroniczne, np. numer telefonu, adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego.

  Aktualności

  Start | Aktualności

  Zielona karta OC – czym jest i co gwarantuje?

  Planowanie zagranicznych podróży własnym samochodem, to często spore wyzwanie. Jednym z aspektów, o których warto pamiętać jest wykupienie zielonej karty OC jadąc do kraju, w którym jest ona wymagana. Które to państwa?
  Czytaj więcej

  Ubezpieczenie domu w budowie – jak wybrać najlepsze?

  Od jakich ryzyk można ubezpieczyć dom w budowie? Na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni wariant polisy? Dlaczego warto ubezpieczyć dom na każdym etapie jego powstawania? Zapraszamy do artykułu!
  Czytaj więcej

  Jak sprawdzić ubezpieczenie OC? Do kiedy jest ważne?

  Brak ważnej polisy OC może skutkować dotkliwymi karami finansowymi oraz obciążeniem budżetu w momencie spowodowania wypadku. Jak sprawdzić ubezpieczenie OC? Do kiedy jest ważne? Odpowiedzi w artykule!
  Czytaj więcej

  Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu w 2021?

  Na wysokość ubezpieczenia OC wpływa szereg czynników. W naszym artykule przyglądamy się, co decyduje o cenie OC oraz ile kosztuje ubezpieczenie samochodu. Poznaj informacje, które mogą zaoszczędzić Twój czas i pieniądze!
  Czytaj więcej

  Odśnieżanie dachów i chodników – kto za to odpowiada?

  Kto i kiedy ma obowiązek odśnieżyć dach lub chodnik przy nieruchomości? Jakie kary grożą za brak usunięcia śniegu i sopli lodu zagrażających bezpieczeństwu przechodniów. Na pytania odpowiadamy w artykule - zapraszamy!
  Czytaj więcej

  TUZ ostrzega przed oszustami

  Uprzejmie informujemy, że podjęliśmy stosowne kroki prawne w związku z otrzymanymi przez nas informacjami o nieuczciwych praktykach, próbach podszywania się pod naszą markę i próbach wyłudzenia z wykorzystaniem sfałszowanego dokumentu.
  Czytaj więcej

  Ubezpiecz się sam, Agencie! OC Agenta online już dostępne w TUZ Ubezpieczenia.

  Miło nam poinformować, że TUZ Ubezpieczenia udostępniło nową usługę dla Agenta. Od stycznia 2021 każdy Agent może samodzielnie zawrzeć obowiązkowe ubezpieczenie OC Agentów TUZ Ubezpieczenia.
  Czytaj więcej

  Ustawa o ubezpieczaniach obowiązkowych – to warto wiedzieć!

  Język przepisów prawa nie grzeszy prostotą. Niestety brak jego znajomości nie zwalnia nas z jego przestrzegania. Warto zatem wiedzieć, co reguluje ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych.
  Czytaj więcej

  OC w życiu prywatnym – przed czym chroni?

  Wypadki się zdarzają. Dlatego warto sprawdzić, czym jest dobrowolne ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Na pewno przyda się ono osobom, które posiadają już polisę mieszkaniową.
  Czytaj więcej

  Zalane mieszkanie – Co należy zrobić?

  Zalane mieszkanie to koszmar, którego nie zawsze da się uniknąć. Szczególnie, gdy mieszkamy w bloku. Co zrobić, gdy dojdzie do takiej sytuacji? Podpowiadamy!
  Czytaj więcej

  Czym jest ubezpieczenie Agrocasco?

  Prowadząc gospodarstwo rolne posiadamy często wartościowy sprzęt. Polisa Agrocasco zapewni nam ochronę w razie zdarzeń losowych a także kradzieży ubezpieczonych pojazdów.
  Czytaj więcej

  W TUZ już jest nowe ubezpieczenie „Bezpieczny Rolnik”!

  Masz gospodarstwo rolne? Skorzystaj z ochrony polisy. W pakiecie “Bezpieczny Rolnik”, to ty decydujesz jaki zakres ubezpieczenia chcesz przyjąć. Chcesz sprawdzić, co w nim jest? Zobacz!
  Czytaj więcej