Potrzebujesz
ubezpieczenia?
Kalkulator
Kalkulator

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy produkt!

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, na wskazane adresy elektroniczne, np. numer telefonu, adres e-mail.
Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego.

Aktualności

Start | Aktualności

Sposoby na najtańsze OC w 2020 roku

W przypadku OC, cena naprawdę czyni cuda. Tutaj liczy się przede wszystkim najtańsze ubezpieczenie. Czy są sposoby na to, aby zmniejszyć opłatę za polisę OC? Oczywiście! Na wysokość składki wpływa wiele czynników. Sprawdź jakie!
Czytaj więcej

Zmiana w zarządzie TUZ

– Sukcesy marki TUZ Ubezpieczenia to w znacznym stopniu zasługa Marcina Łuczyńskiego. Marcinowi dziękuję za jego zaangażowanie i życzę sukcesów w dalszej karierze – mówi prezes TUZ TUW Piotr Zadrożny.
Czytaj więcej

Kupno samochodu bez OC – co zrobić dalej?

Znalazłeś świetną ofertę sprzedaży wymarzonego auta, ale nie ma ono ważnego ubezpieczenia OC? Sprawdź, co zrobić, aby cieszyć się zakupem i nie narażać się na konsekwencje braku OC.
Czytaj więcej

Ile kosztuje ubezpieczenie domu? Na co zwrócić uwagę?

Jakie czynniki wpływają na to, ile kosztuje ubezpieczenie domu? Na co należy zwrócić uwagę szukając najlepszej polisy? Na wypadek jakich zdarzeń warto ubezpieczyć dom?
Czytaj więcej

NNW komunikacyjne – czy warto wykupić polisę?

Każdego dnia wypadkom drogowym ulega tysiące osób. Wiele z nich nie będzie w stanie opłacić kosztów leczenia, czy rehabilitacji. NNW komunikacyjne służy w takich momentach finansowym wsparciem. Jaki zakres ochrony oferuje?
Czytaj więcej

Co to jest AC samochodu i jaką ochronę zapewnia?

Parkujesz samochód w niebezpiecznych miejscach? Boisz się, że nie będziesz w stanie pokryć kosztów ewentualnego uszkodzenia lub kradzieży? Sprawdź, co daje ubezpieczenie AC samochodu.
Czytaj więcej

TUZ-owe krawcowe i krawcy uszyli blisko 2000 maseczek

Ponad 1500 maseczek dla medyków i kilkaset dla koleżanek i kolegów z biura uszyli pracownicy TUZ. - Wspaniale, że nasi ludzie łączą życie rodzinne z zawodowym i jeszcze robią coś ważnego dla innych - mówi Piotr Zadrożny, prezes TUZ.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie dla przedsiębiorców – na jaki zakres ochrony się zdecydować?

Czy OC firmy, to jedyny rodzaj ubezpieczenia dla przedsiębiorców, na który warto się zdecydować? Dlaczego korzystanie z pakietów ubezpieczeniowych jest wygodne? Odpowiadamy w artykule.
Czytaj więcej

Jak zostać agentem ubezpieczeniowym i dlaczego warto?

Co należy do obowiązków agenta ubezpieczeniowego? Jakie wymagania należy spełnić, aby prowadzić działalność agencyjną? Ile zarabia agent ubezpieczeniowy?
Czytaj więcej

TUZ zintegrowany z platformą technologiczną Insly

Szybka kalkulacja składki, łatwe monitorowanie sprzedaży i sprawne zarządzanie relacjami z klientami – to podstawowe korzyści z integracji TUZ Ubezpieczenia z platformą technologiczną Insly.
Czytaj więcej

TUZ ubezpiecza uprawy rolne z dopłatą do składki z budżetu państwa

Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe wstrzymały już wiosenną sprzedaż takich ubezpieczeń, ale w TUZ Ubezpieczenia rolnicy nadal mogą kupować polisy z dopłatą z budżetu państwa.
Czytaj więcej

TUZ ubezpieczycielem miesiąca – stwierdziła „Gazeta Ubezpieczeniowa”

To kolejne wyróżnienie dla marki TUZ Ubezpieczenia w ostatnich miesiącach, które zaliczamy do najbardziej prestiżowych. Wcześniej TUZ został wyróżniony m.in. przez Komisję Nadzoru Finansowego.
Czytaj więcej