Kalkulator

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy produkt!

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, na wskazane adresy elektroniczne, np. numer telefonu, adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego.

  Ubezpieczenie sprzętu
  elektronicznego

  Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego
  Strzałka kierująca w prawo

  Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego

  Ubezpieczenie skierowane jest do osób fizycznych będących przedsiębiorcami, osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej.

  Co obejmuje ochrona w ramach ubezpieczenia sprzętu elektronicznego?

  Ochroną ubezpieczeniową mogą zostać objęte następujące kategorie mienia lub ryzyka:

  • sprzęt elektroniczny służący do elektronicznego przetwarzania danych
  • zewnętrzne nośniki danych oraz dane (w tym oprogramowanie)
  • dodatkowe koszty działalności związane z zastosowaniem rozwiązań tymczasowych mających na celu uniknięcie lub zmniejszenie zakłóceń i strat w prowadzonej działalności

  Na życzenie Klienta zakres podstawowy ubezpieczenia może być modyfikowany poprzez indywidualne klauzule dodatkowe

  Sprzęt elektroniczny jest objęty ochroną ubezpieczeniową od wszystkich ryzyk (za wyjątkiem wyłączeń zawartych w ogólnych warunkach ubezpieczenia)

   

  Może zainteresują Cię także

  Dokumenty do pobrania

  Aktualności

  Materiał marketingowy Pamiętaj, że powyższy materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły dotyczące zakresu ubezpieczenia (w tym pełny zakres ochrony, jaką uzyskasz oraz wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Tuz Tuw), znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, a także w Karcie Produktu.
  Ikona dostępności
  Aa+
  Aa-
  Ikona kontrastu