Potrzebujesz
ubezpieczenia?
Kalkulator
Kalkulator

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy produkt!

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, na wskazane adresy elektroniczne, np. numer telefonu, adres e-mail.
Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego.

Gwarancje
ubezpieczeniowe

Start | Gwarancje ubezpieczeniowe
Masz pytania?
Odpowiemy
na każde:
22 327 60 60 zadzwoń do nas lub zamów
darmową rozmowę


Czekamy na Twój telefon:
pn. - pt. 8:00 - 18:00

Dla kogo

Dla przedsiębiorców z sektora MSP (rzemiosła i mniejszych przedsiębiorstw) prowadzących działalność w zakresie dostaw i usług realizowanych dla podmiotów sektora publicznego oraz firm prywatnych.

Dlaczego

Z racji formy organizacyjnej (towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych) i skali prowadzonej działalności obsługujemy drobne i mniejsze przetargi i kontrakty wykonywane przez podmioty będące członkami naszego Towarzystwa.
  • Towarzystwo udziela gwarancji na zlecenie Wnioskodawcy, po przeprowadzeniu oceny ryzyka
  • Zleceniem udzielenia gwarancji jest dla nas pisemny wniosek wraz z dołączoną, wymaganą dokumentacją
  • Udzielenie gwarancji następuje na podstawie umowy zawartej z Wnioskodawcą
Informacja prawna Pamiętaj, że powyższy materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły dotyczące zakresu ubezpieczenia (w tym pełny zakres ochrony jaką uzyskasz oraz wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Tuz Tuw), znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, a także w Karcie Produktu.