Kalkulator

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy produkt!

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, na wskazane adresy elektroniczne, np. numer telefonu, adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego.

  Gwarancja zwrotu zaliczki

  Gwarancja zwrotu zaliczki

  Zagwarantuj swojemu zleceniodawcy właściwe rozliczenie zaliczki lub jej zwrot, gdy nie będziesz mógł zrealizować kontraktu.

  Gwarancja ubezpieczeniowa zwrotu zaliczki to produkt ubezpieczeniowy dedykowany przedsiębiorcom, którzy otrzymują zaliczki na poczet wykonania kontraktu. Polisa ta zwiększa Twoje bezpieczeństwo oraz zapewnia gwarancję zwrotu wpłaconej zaliczki zleceniodawcy, w przypadku, gdyby kontrakt nie został zrealizowany zgodnie z ustaleniami.

  Dzięki gwarancji zwrotu zaliczki, w sytuacji niezrealizowania lub niewłaściwej realizacji umowy, zobowiązujemy się do pokrycia kwoty zaliczki, która została przekazana przez inwestora.

  Może zainteresują Cię także

  Aktualności

  Materiał marketingowy Pamiętaj, że powyższy materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły dotyczące zakresu ubezpieczenia (w tym pełny zakres ochrony, jaką uzyskasz oraz wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Tuz Tuw), znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, a także w Karcie Produktu.
  Ikona dostępności
  Aa+
  Aa-
  Ikona kontrastu