Kalkulator

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy produkt!

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, na wskazane adresy elektroniczne, np. numer telefonu, adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego.

  Ubezpieczenie prac
  budowlano – montażowych

  Ubezpieczenie prac budowlano – montażowych
  Strzałka kierująca w prawo

  Ubezpieczenie prac budowlano – montażowych

  Ubezpieczenie skierowane jest do podmiotów realizujących kontrakty budowlano – montażowe, tj.: Inwestora, Generalnego Wykonawcy, lub podwykonawcy.

  Zakres ochrony w ubezpieczeniu prac budowlano – montażowych

  Ochrona ubezpieczeniowa może obejmować:

  • szkody materialne powstałe w przedmiocie kontraktu, polegające na utracie, uszkodzeniu lub zniszczeniu w wyniku jakichkolwiek zdarzeń losowych (poza zdarzeniami wyraźnie wyłączonymi w warunkach ubezpieczenia) prac budowlano-montażowych objętych kontraktem, wraz z wszelkimi materiałami, w tym w materiałach które mają zostać wbudowane lub zamontowane, sprzęcie, narzędziach, wyposażeniu i zapleczu budowy, maszynach budowlanych
  • odpowiedzialność cywilną za szkody rzeczowe i osobowe wyrządzone osobom trzecim w związku z prowadzeniem robót
  • Ponadto zakres ubezpieczenia można modyfikować za pomocą dodatkowych klauzul rozszerzających i zawężających zakres ubezpieczenia

   

  Może zainteresują Cię także

  Dokumenty do pobrania

  Aktualności

  Materiał marketingowy Pamiętaj, że powyższy materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły dotyczące zakresu ubezpieczenia (w tym pełny zakres ochrony, jaką uzyskasz oraz wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Tuz Tuw), znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, a także w Karcie Produktu.
  Ikona dostępności
  Aa+
  Aa-
  Ikona kontrastu