Kalkulator

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy produkt!

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, na wskazane adresy elektroniczne, np. numer telefonu, adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego.

  Gwarancja zapłaty wadium

  Gwarancja zapłaty wadium

  Co obejmuje ochrona ubezpieczeniowa w ramach gwarancji zapłaty wadium?

  • Gwarancja zapłaty wadium zwalnia Oferenta z angażowania środków własnych – wpłacania kwoty wadium organizatorowi przetargu.
  • TUZ TUW wypłaca świadczenie w przypadku gdy wybrany Oferent odmówi zawarcia umowy albo z innego powodu naruszy zobowiązania wynikające z przystąpienia do przetargu.
  • Nasze gwarancje spełniają wymogi Ustawy Prawo zamówień publicznych.
  • Dysponujemy Kwalifikowanym Podpisem Elektronicznym, co eliminuje czas potrzebny na przekazanie dokumentu w formie papierowej.
  • Zawarcie z Naszym Towarzystwem umowy generalnej przyspiesza proces uzyskiwania gwarancji.

  Może zainteresują Cię także

  Aktualności

  Materiał marketingowy Pamiętaj, że powyższy materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły dotyczące zakresu ubezpieczenia (w tym pełny zakres ochrony, jaką uzyskasz oraz wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Tuz Tuw), znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, a także w Karcie Produktu.
  Ikona dostępności
  Aa+
  Aa-
  Ikona kontrastu