Kalkulator

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy produkt!

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, na wskazane adresy elektroniczne, np. numer telefonu, adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego.

  Ubezpieczenie szyb - Autoszyby

  Ubezpieczenie szyb - Autoszyby

  Obawiasz się kosztów napraw lub wymiany szyb w pojazdach firmowej floty? Wykup ubezpieczenie Autoszyby.

  Ubezpieczenie Autoszyby to dodatkowa ochrona dla samochodu, którą można kupić wraz z ubezpieczeniem OC lub AC, aby uzyskać wsparcie finansowe na pokrycie kosztów związanych z naprawą lub wymianą szyby czołowej, bocznej lub tylnej.

  Nietrudno o uszkodzenie szyby wskutek nagłego zderzenia z innym pojazdem czy obiektem. Pęknięcia i stłuczenia zdarzają się także w trakcie silnych wiatrów, uderzeń gradu czy pioruna lub innych sił przyrody, dlatego warto ubezpieczyć osobno szyby w samochodzie.

   

  Kup polisę Autoszyby online w TUZ i zyskaj

  Ikona kafelka

  Wypłatę odszkodowania

  Pokryjemy koszty naprawy lub wymiany uszkodzonej szyby czołowej, bocznej lub tylnej.
  Ikona kafelka

  Wysoka suma ubezpieczenia

  Pokryjemy koszty wymiany lub naprawy szyby aż do 5.000 PLN
  Ikona kafelka

  Konkurencyjne ceny

  W TUZ oferujemy Ci konkurencyjne ceny ubezpieczenia szyb w Twoim samochodzie.
  Ikona kafelka

  Zniżki na pakiety

  W TUZ oferujemy Ci atrakcyjne zniżki na pakiety. Kup Autoszyby w pakiecie z OC lub AC i zyskaj.

  Rozszerz ubezpieczenie samochodu

  Najczęściej zadawane pytania o ubezpieczenie Autoszyby

  Czy szkoda szybowa powoduje utratę zniżek w AC?

  Skorzystanie z ubezpieczenia Autoszyby w TUZ i wypłata odszkodowania w przypadku zdarzenia objętego ochroną ubezpieczeniową nie powoduje utraty zniżek za bezszkodową jazdę w AC i OC.

  Ile kosztuje ubezpieczenie szyb w aucie?

  Koszt ubezpieczenia szyb samochodowych zależy od wielu czynników, m.in. marki i modelu pojazdu, historii ubezpieczeniowej klienta itd. W porównaniu z ubezpieczeniem AC koszt ubezpieczenia Autoszyby jest jednak dużo mniejszy.

  W jaki sposób można zawrzeć umowę ubezpieczenia Autoszyby w TUZ Ubezpieczenia?

  Polisa Autoszyby może być zawarte za pośrednictwem agenta/pośrednika, pracownika TUZ, naszej strony internetowej przez kalkulator lub infolinii, na której nasz konsultant pomoże Ci wybrać odpowiedni wariant.

  Jak zapłacić składkę polisy Autoszyby w TUZ Ubezpieczenia?

  Składka za ubezpieczenie Autoszyby płatna jest jednorazowo lub w 12 ratach (HiPRO). Składka (cena ubezpieczenia) jest płatna gotówką, przelewem, kartą płatniczą lub poprzez system BLIK.

  Co zrobić w przypadku uszkodzenia szyby?

  Pęknięcie lub stłuczenie szyby czołowej należy zgłosić do TUZ za pośrednictwem formularza na stronie internetowej, poprzez e-mail lub poprzez infolinię.

  W jakich krajach działa ubezpieczenie Autoszyby?

  Ochroną w ramach umowy ubezpieczenia Autoszyby objęte są skutki zdarzeń powstałych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

  Aktualności

  Materiał marketingowy Pamiętaj, że powyższy materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły dotyczące zakresu ubezpieczenia (w tym pełny zakres ochrony, jaką uzyskasz oraz wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Tuz Tuw), znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, a także w Karcie Produktu.

  * Wyliczenie dla 7-letniej Skody Fabia, ubezpieczonej w Warszawie przez 45-letniego mężczyznę, który nie miał szkód w trakcie eksploatowania samochodu i ma ubezpieczoną nieruchomość w TUZ Ubezpieczenia. Zakres ubezpieczenia obejmuje OC, NNW oraz Assistance. Łączna kwota ubezpieczenia wynosi 363 zł, w tym składka OC to kwota 343 zł.
  Ikona dostępności
  Aa+
  Aa-
  Ikona kontrastu