Kalkulator

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy produkt!

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, na wskazane adresy elektroniczne, np. numer telefonu, adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego.

  Ubezpieczenie Zielona Karta

  Ubezpieczenie Zielona Karta
  Strzałka kierująca w prawo

  Ubezpieczenie Zielona Karta

  Pracownicy Twojej firmy wyjeżdżają służbowymi samochodami do jednego z krajów, które nie podpisały Porozumienia Wielostronnego? Potrzebują zatem  Zielonej Karty.

  Zielona Karta to obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, które działa poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej. To ubezpieczenie to potwierdzenie ważności polisy OC na terytorium państwa, w którym masz je wykupione. Zieloną Kartę musisz mieć wtedy, gdy wyjeżdżasz samochodem do jednego z krajów, które należy do systemu Zielonej Karty, ale nie należy do Porozumienia Wielostronnego. Zielona karta jest konieczna w: Albanii, Azerbejdżanie, Iranie, Macedonii, Maroku, Mołdawii, Tunezji, Turcji oraz na Ukrainie

  Kupując Zieloną Kartę, otrzymasz ochronę odpowiedzialności cywilnej kierującego, w przypadku wyrządzonej przez niego w trakcie kierowania pojazdem szkody na rzecz osób trzecich. Ubezpieczenie Zielona Karta stanowi dodatek do ubezpieczenia OC. Możesz je wykupić wraz z polisą OC lub dokupić do posiadanej w TUZ polisy.

  Kup polisę OC z Zieloną Kartą online w TUZ i zyskaj

  Ikona kafelka

  Konkurencyjne ceny

  W TUZ oferujemy Ci konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do wyliczenia składki polisy OC.
  Ikona kafelka

  Możliwość wyboru ryzyka

  Dzięki ubezpieczeniu Zielona Karta OC zyskujesz komfort finansowy, w przypadku wyrządzenia szkód osobom trzecim podczas prowadzenia pojazdu.
  Ikona kafelka

  Wysoka suma gwarancyjna

  Gwarantujemy wypłatę aż do 5 210 OOO EUR w przypadku szkody na osobie oraz 1 050 000 EUR w razie szkód dotyczących mienia.
  Ikona kafelka

  Zniżki na pakiety

  W TUZ oferujemy Ci atrakcyjne zniżki na pakiety OC z dodatkowymi ubezpieczeniami jak AC, NNW, Assistance, czy Auto Concierge.
  Ikona kafelka

  Zniżki za bezszkodową jazdę

  Wybierając OC w TUZ możesz zyskać atrakcyjne składki za ubezpieczenia dla kierowców z bezszkodową historią jazdy.
  Ikona kafelka

  Minimum formalności

  Wybierając ubezpieczenie samochodu w TUZ, formalności dopełnisz zdalnie i szybko, za pomocą formularza na stronie www.

  Rozszerz ubezpieczenie samochodu

  Najczęściej zadawane pytania o ubezpieczenie Zielona Karta

  Czym jest Zielona Karta?

  Zielona Karta stanowi potwierdzenie ważności ubezpieczenia OC pojazdu w kraju, w którym zarejestrowany jest Twój pojazd. Innymi słowy, Zielona Karta jest potwierdzeniem posiadania polisy OC w Polsce.

  Kiedy potrzebuję Zielonej Karty?

  Zielonej Karty potrzebujesz, gdy wyjeżdżasz do jednego z krajów, które nie przystąpiły do Porozumienia Wielostronnego. Należą do nich: Albania, Azerbejdżan, Iran, Maroko, Mołdawia, Macedonia, Tunezja, Turcja, Ukraina.

  Co, jeśli wyjeżdżam do kraju, gdzie Zielona Karta jest wymagana, ale jej nie posiadam?

  Jeśli nie zdążyłeś lub zapomniałeś wykupić Zielonej Karty na samochód, będziesz zmuszony przed wjazdem do kraju, gdzie jest ona wymagana, wykupić ubezpieczenie graniczne.

  W jaki sposób można zawrzeć umowę ubezpieczenia Zielona Karta?

  W TUZ Ubezpieczenia ubezpieczenie Zielona Karta może być zawarte za pośrednictwem agenta/pośrednika. Polisę można wykupić wraz z ubezpieczeniem OC lub jako dodatkowy wariant ochrony do posiadanej już polisy OC w TUZ Ubezpieczenia.

  Jak zapłacić składkę ubezpieczenia Zielona Karta w TUZ Ubezpieczenia?

  Składka za ubezpieczenie jest płatna jednorazowo Składka (cena ubezpieczenia) jest płatna gotówką, przelewem, kartą płatniczą lub poprzez system BLIK, w zależności od wybranego kanału sprzedaży.

  Dokumenty do pobrania

  Aktualności

  Materiał marketingowy Pamiętaj, że powyższy materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły dotyczące zakresu ubezpieczenia (w tym pełny zakres ochrony, jaką uzyskasz oraz wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Tuz Tuw), znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, a także w Karcie Produktu.
  Ikona dostępności
  Aa+
  Aa-
  Ikona kontrastu