Potrzebujesz
ubezpieczenia?
Kalkulator

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy produkt!

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, na wskazane adresy elektroniczne, np. numer telefonu, adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego.

  Kalkulator Ubezpieczenia Domu i Mieszkania od TUZ Ubezpieczenia – co go wyróżnia?

  Nasz Kalkulator Domu i Mieszkania pozwala szybko i kompleksowo obliczyć składkę ubezpieczenia nieruchomości. Uwzględniliśmy w nim najważniejsze zmienne, które mogą wpłynąć na ostateczną wysokość składki. Możesz dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia Home Assistance, OC w życiu osobistym, ubezpieczenia ochrony prawnej czy pakietu ubezpieczenia NNW Plus!

  W TUZ ubezpieczysz dom lub mieszkanie kompleksowo, w atrakcyjnych cenach i bez wychodzenia z domu!

  Jak działa Kalkulator Ubezpieczenia Domu i Mieszkania od TUZ TUW?

  Kalkulator Ubezpieczenia Domu i Mieszkania to intuicyjne narzędzie, które bez wychodzenia z domu pozwoli obliczyć składkę ubezpieczenia. Po wybraniu rodzaju nieruchomości, określeniu jej powierzchni i wartości, a także posiadanych zabezpieczeń np. przed włamaniem lub pożarem, otrzymasz cztery atrakcyjne cenowo warianty do wyboru.

  Możesz zdecydować się na pakiet POD CESJĘ lub pakiet MINI, które obejmują ryzyka własne lub skorzystać z wariantów typu All risk w pakietach MIDI i MAXI. Różnią się one oczywiście zakresem ubezpieczenia oraz wysokością składki. Po wyborze pakietu, otrzymasz wstępnie wypełniony przez specjalistów TUZ zestaw parametrów potrzebnych do obliczenia składki. Oczywiście, możesz je dowolnie modyfikować lub celem konsultacji skontaktować się z naszym Doradcą!

  Kolejny krok to uzupełnienie informacji dodatkowych, które będą pomocne przy konstruowaniu najlepszej oferty dla Ciebie. Na tym etapie wybierasz datę początkową polisy i udzielasz kilku odpowiedzi na pytania dotyczące Twojej nieruchomości. Następnie czeka Cię uzupełnienie Twoich danych kontaktowych i wysłanie formularza. Teraz skontaktuje się z Tobą nasz Doradca, który pomoże Ci zakończyć cały proces. To takie proste!

  Obliczenie składki w Kalkulatorze Ubezpieczenia Domu i Mieszkania – ile to kosztuje?

  Kalkulator Ubezpieczenia Domu i Mieszkania jest narzędziem całkowicie darmowym! Oznacza to, że w dosłownie minutę jesteś w stanie poznać oferowane przez nas wysokości składek i zdecydować się na pakiet odpowiadający Twoim potrzebom. Nie musisz obawiać się żadnych ukrytych opłat, czy prowizji. Składkę obliczysz szybko, zdalnie i zupełnie bezpłatnie!

  Jakie dane muszę podać, by obliczyć składkę ubezpieczenia domu lub mieszkania?

  Na początek chcemy zaznaczyć, że wszystkie dane, które nam przekażesz są bezpieczne, a połączenie na stronie kalkulatora jest szyfrowane. To bardzo ważne, aby korzystać jedynie z odpowiednio zabezpieczonych narzędzi.

  Na drodze do obliczenia składki ubezpieczenia domu lub mieszkania będziemy prosili Cię o doprecyzowanie informacji dotyczących Twojej nieruchomości. Chodzi tu na przykład o jej rodzaj, powierzchnię, szacowaną wartość czy zabezpieczenia, jakie posiada. Dodatkowo zapytamy Cię na przykład o odległość nieruchomości od brzegów wód powierzchniowych czy piętro, na którym znajduje się mieszkanie. Jeżeli w ostatnich 3 latach zdarzyły się szkody w Twoim domu lub mieszkaniu, poprosimy o określenie ich ilości.

  Na koniec przekażemy Ci do uzupełnienia formularz kontaktowy, dzięki któremu nasz Doradca będzie mógł udzielić Ci wszelkich niezbędnych wskazówek. Standardowo prosimy o Twoje imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu.

  Kalkulator Ubezpieczenia Domu i Mieszkania – co wpływa na wysokość składki?

  Kalkulator Ubezpieczenia Domu i Mieszkania zawiera informacje, których zdefiniowanie będzie miało wpływ na wysokość składki ubezpieczenia Twojej nieruchomości. Będzie to między innymi jej powierzchnia, szacowana wartość, czy rodzaj. Dodatkowo niezwykle ważne są ewentualne zabezpieczenia przed włamaniem lub pożarem. Mogą one bowiem znacznie zminimalizować ryzyko wystąpienia szkód.

  Na wysokość składki wpłynie także lokalizacja nieruchomości, czy wybrany przez Ciebie zakres samego ubezpieczenia. Pamiętaj, że dodatkowe pakiety Home Assistance, czy ubezpieczenia OC w życiu prywatnym sprawiają, że oferta może być dla Ciebie szczególnie atrakcyjna!

  Kalkulator ubezpieczenia mieszkania lub domu – jaki może być zakres polisy?

  W ramach proponowanych przez nas wariantów ubezpieczenia nieruchomości możesz wybrać zakres ryzyk własnych lub opcję all risk, która ochroni Twoje mienie kompleksowo. W zakres ubezpieczenia wchodzą standardowo takie aspekty, jak: nieruchomość wraz ze stałymi elementami lub bez nich, ruchomości domowe od ognia i kradzieży z włamaniem, dewastacje, przepięcia, szyby i elementy szklane, koszty poszukiwania przyczyny szkody, a także koszty usunięcia tej szkody.

  Dodatkowo możesz zdecydować się na wybór pakietu, który swoim zakresem obejmuje także Home Assistance, NNW Plus, Ubezpieczenie ochrony prawnej czy OC w życiu prywatnym. Wybór najlepszego wariantu należy do Ciebie!

  Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie domu lub mieszkania?

  Najlepsze ubezpieczenie domu lub mieszkania to takie, które zapewni optymalną ochronę Twojej nieruchomości. Najważniejsze, aby dopasować jego zakres do specyfikacji Twojego mienia. Warto w tym obszarze skorzystać z pomocy naszych Doradców.

  Ubezpieczenie domu lub mieszkania warto rozszerzyć o dodatkowe usługi takie, jak np. Home Assistance. Wówczas oferta będzie bardziej atrakcyjna, a Twoja nieruchomość zyska dodatkową ochronę. Kalkulator ubezpieczenia mieszkania z pewnością ułatwi Ci wybór najlepszego wariantu ubezpieczenia!

  Czy ubezpieczenie mieszkania lub domu jest obowiązkowe?

  Ubezpieczenie domu lub mieszkania nie jest obowiązkowe, choć ze względu na wartość tego mienia zdecydowanie warto je wykupić. Brak ubezpieczenia nieruchomości w przypadku powstania szkód, może narazić Cię na ogromne koszty. Już podstawowy pakiet, który znajdziesz za pomocą kalkulatora, zapewni Twojemu mieniu określony zakres ochrony w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń.

  Warto także pamiętać, że niektóre banki wymagają ubezpieczenia mieszkania pod kredyt. Jest to jedna z tych sytuacji, w których warto poszukać odpowiedniej oferty, np. korzystając z naszego kalkulatora.

  Z jakich dodatkowych produktów w ramach ubezpieczenia domu lub mieszkania mogę skorzystać?

  Ubezpieczenie domu i mieszkania możesz rozszerzyć o wiele dodatkowych usług, które podniosą Twój komfort oraz bezpieczeństwo. Jednym z nich jest na przykład pakiet Home Assistance, w ramach którego znajdziesz Pakiet Techniczny, Pakiet Infolinii Prawnej, a nawet Pakiet Samochodowy i Medyczny! Niezwykle atrakcyjną ofertą jest także dodatkowy wariant ochrony w postaci ubezpieczenia NNW Plus. Dzięki niemu nie musisz się już martwić np. o koszty leczenia jeżeli przydarzy Ci się choroba lub trwały uszczerbek na zdrowiu.

  W TUZ Ubezpieczenia oferujemy także możliwość rozszerzenia ubezpieczenia domu i mieszkania o OC w życiu prywatnym oraz ubezpieczenie ochrony prawnej. Sprawdź, jakie dajemy Ci możliwości!

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Skontaktuj się z naszym Doradcą!

  Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące działania naszego Kalkulatora Ubezpieczenia Domu i Mieszkania lub potrzebujesz porady w kwestii doboru najlepszej oferty, zadzwoń na naszą infolinię pod numerem 22 327 60 60. Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego w naszym serwisie.