Potrzebujesz
ubezpieczenia?
Kalkulator

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy produkt!

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, na wskazane adresy elektroniczne, np. numer telefonu, adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego.
  Start Zmiana w zarządzie TUZ

  Zmiana w zarządzie TUZ

  Marcin Łuczyński przestał być członkiem zarządu TUZ TUW

  – Sukcesy marki TUZ Ubezpieczenia to w znacznym stopniu zasługa Marcina Łuczyńskiego. Marcinowi dziękuję za jego zaangażowanie i życzę sukcesów w dalszej karierze – mówi prezes TUZ TUW Piotr Zadrożny. – Tworzyliśmy z Marcinem zgrany zespół i będziemy dobrze wspominać czas wspólnej pracy – dodaje Dawid Piasecki, członek zarządu.

  – Praca w TUZ była dla mnie dużym wyzwaniem, ale również ogromną przyjemnością ze względu na wspaniały zespół, który udało się w TUZ stworzyć – mówi Marcin Łuczyński. – Cieszę się, że tyle udało nam się osiągnąć. Teraz TUZ jest inną firmą niż był, kiedy zaczynaliśmy wspólną pracę w zarządzie, najpierw z Piotrem, później również z Dawidem Piaseckim. Po krótkich wakacjach czas zacząć nowy projekt.

  Marcin Łuczyński był członkiem zarządu TUZ od grudnia 2017 roku. Wcześniej przez blisko dziesięć lat pracował w Swiss Re. Potem był zatrudniony w zarządach Polskiej Izby Ubezpieczeń oraz TUW Pocztowy i Pocztowe TUnŻ, gdzie tworzył markę Ubezpieczeń Pocztowych.